DOĞA YAPI FARKI

1- İŞ GÜVENLİĞİ

DOĞA YAPI, proje başlangıcından sonuna kadar çalışacak ekiplerin sigortalı olmasını ve kendine düşen iş güvenliği ve diğer yükümlülükler dışında, yasal açıdan konut yönetimlerinin payına düşen sorumlulukları da üstlenir.

2 – PROJE SORUMLULARI

Isı yalıtım uygulamalarında proje alanlarının her gün DOĞA YAPI bünyesinde bulunan İnşaat Mühendisleri tarafından takip altında tutulması ve teknik destek verilmesi sağlanır.Bu sayede konut yönetimi ile sürekli iletişim içerisinde olarak, çalışmaların sorunsuz bir şekilde yürütülmesi sağlanır.

3- 3 BOYUTLU MODELLEME VE RENKLENDİRME

DOĞA YAPI teknik çizim elemanları 3 boyutlu modelleme ve renklendirme yöntemi ile yapınızı modelleyerek bina yönetimine sunar. Bu sayede binanızın yalıtım ve dekorasyonunun bitmiş halini görebilmenizi ve istendiği takdirde değiştirebilmenizi olanağı sağlar.

4-YALITIM DANIŞMANLARINDAN TEKNİK DESTEK

Toplu karar almanın zor olduğu ısı yalıtım sürecinde tüm daire sakinlerinin ortak isteği ve kabulünü kazanmak için yalıtım danışmanları gerekli açıklamaları belirlediğiniz tarih ve adreslerde gerçekleştirir.Gerçekleştirilecek uygulamaların tüm adımlarında yalıtım danışmanlarından ihtiyaç duyduğunuz teknik desteği alabilirsiniz.

5- MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ DOĞA YAPI

Müşteri ilişkileri danışmanları sözleşme aşamasından uygulama bitimine kadar ihtiyaç duyduğunuz her süreçte, sorularınıza cevap verir ve çalışmalarını beklentilerinizi karşılamak adına yürütürler. Yalıtım süreci boyunca müşterilerimizin istek ve arzuları müşteri ilişkileri danışmanlarımız tarafından öğrenilir ve giderilmesi için gerekli departmanlar koordine edilir.

6 – ÖDEME TOPLAMA

DOĞA YAPI konut yönetimlerinin en büyük sıkıntılarından biri olan tahsilat işlemlerini, daire sakinleri ile tek tek görüşüp çözmektedir.